Laminátové a dřevěné plovoucí podlahy, porovnejte ZDARMA nabídky firem.
Služba je zdarma, k ničemu se nezavazujete. Na serveru je pro stavebnictví a interiér registrováno 1710 firem z 1058 obcí celé ČR. Bylo zadáno celkem 49878 poptávek. Vyplňte jednoduchý formulář a počkejte si na nabídky.

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plovoucí podlahy, koberce, linolea

  • Oslovíte kvalifikované firmy z Vašeho okolí
  • Vložení poptávky je velmi jednoduché
  • Vaše soukromí je respektováno, kontaktní údaje dostane nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku
  • Řešení je výhodné pro Vás i pro firmy (firmy v systému si konkurují a nabízí výhodnější slevy, přitom ale ušetří výdaje na neefektivní reklamu)
  • Využijete osvědčený systém kterým měsíčně projdou tisíce poptávek z různých stavebních oborů

VÝBĚR SPRÁVNÉ PODLAHY DO MÍSTNOSTI

Podlaha je jednou z nejvíc zatěžovaných součástí domu či bytu a proto bychom na tuto skutečnost měli brát zřetel a dbát na správný výběr podlahové krytiny vhodný do té které části našeho domova. V tomto článku Vám představéme základní typy podlahových krytin vhodných do domácnosti, probereme výhody i nedostatky konkrétních typů podlah. Při výběru podlahy je třeba řídit se několika faktory které by měly být pro výběr podlahy rozhodující. Mezi tyto faktory patří požadavky na zatížení frekvencí pohybujících se osob, dbát je třeba i na budoucí vzhled konkrétního pokoje, jeho primárního využití a v neposlední řadě je třeba si uvědomit že každá podlahová krytina vyžaduje jiný druh ošetřování. Důležitá je rovněž pro výběr například i přítomnost alergika v domě či osoby s repiračními chorobami.

Koberec

ž donedávna byl koberec jednou z nejčastěji používaných podlahových krytin. Pro své výhody a cenovou dostupnost byl v minulosti používán až na vyjímky do všech obytných prostor domu či bytu. Velkou výhodou koberců je jejich tepelně izolační vlastnost. Žádná jiná podlahová krytina nepůsobí tak teplým dojmemjako právě koberec. Velmi výhodné je jejich použití všude tam, kde potřebujeme aplikovat podlahu která bude maximálně tlumit kročejové vibrace. Tyto vibrace vyvolávající hluk jsou způsobeny chůzí po podlaze a u různých podlahových krytin jsou rozdílné síly. Kobercová krytina se dělí na dva základní typy, koberce pro domácí použití a takzvané zátěžové koberce určené do prostor se zvýšeným pohybem osob. Koberce jsou vyráběny v různých cenových kategoriich. Výhodou je obrovský výběr barevných vzorů a provedení. Koberce nejsou vhodné do místností kde pobývají častěji lidé s respiračními problémy,astmatici či alergici. Náročné na udržbu jsou tako tam kde lidé chovají domáci mazlíčky, zvláště psa či kočku kteří mohou línat a údržba je pak náročná. Naprosto nevhodné je použití koberců v kuchyních. Vhodně použití jsou obývací pokoje kde můžou tvořit i velmi atraktivní krtinu v kombinaci s plovoucí podlahou.

Plovoucí podlaha

Plovoucí podlahy zaznamenaly v posledních letech nebývalý boom. Dá se říct, že plovoucí podlahy vytlačily dříve oblíbené koberce a jsou používány všude tam kde by lidé dříve použily jako krytinu keberec. Výhodou plovoucí podlahy je její moderní design a také je mnohem snadnější na údržbu nežli koberce. Plovoucí podlaha jsou vyráběny v nepřeberné škále barev a dekorů. Podlahová krytina u které se vžil název plovoucí podlaha se vyrábí buďto v dřevěném, korkovém či laminátovém provedení. Laminátová plovoucí podlaha je pro svou cenovou dostupnost a vysokou odolnost vůči opotřebení jednou z nejprodávanějších. Vhodná je jak do bytových prostor, tak do zatěžovanějších komerčních budov jako jsou například kancelářské prostory.

Dřevěné parkety

Masivní dřevěná podlaha je finančně nejnákladnějším typem podlahy. Výhodou tohoto typu krytiny je její téměř neomezená životnost. Vyrobci dřevěných podlah na ní dávají velmi nadstandartní záruční dobu. Vyjímkou není ani třicetiletá záruka. Fakticky neomezená životnost dřevěných podlah je však podmíněna správným ošetřováním. Barevnost a dekor je daný použitým druhem dřeva. Dřevěné podlahy je možné barevně přizpůsobit barvením či vhodnějším mořením. Dřevěné podlahy, takzvané parkety e dělí na tři typy. Nejpoužívanějším typem jsou mozaikové a kazetové parkety. Dalším typem dřevěných podlah jsou parketové vlysy které se vyrábí z masivního dřeva a spojovány jsou způsobem drážky a pera které do sebe zapadají a tvoří tak masivní podlahovou krytinu. Třetím typem jsou pak lamelové dřevěné podlahy.

Linoleum

Linoleum je mnohými lidmi vnímáno jako nemoderní, syntetický materiál vhodný pouze do komerčních prostor. Tato neprávem vžitá doměnka je však nepravdivá. Přírodní linoleum je vyráběno z ekologických a ryze přírodních materiálů. Podlaha z linolea je vhodná doprostor kde dochází ke styku podlahy s kapající vodou, například do chodeb, koupelen či kuchyní. Podlaha s aplikovaným linoleem je jendna z nejméně náročných podlahových krytin co se údržby týče. Linoleum je rovněž velmi odolné vůči mechanickému poškození. Tato podlahová krytina je dnes vyráběna ve velkém množství druhů a na výběr se nabízí spousta dekorů odimitací kamene, přes pestrobarevné varianty až po imitaci dřevěných materiálů. Cenově je linoleum velmi zajímavou alternativou k vykachlíkované podlaze.

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka a montáž dřevěné podlahy
Obor: Laminátové podlahy
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky:
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Dveře a podlahy

Dveře a podlahy pro byt a dům za výhodné ceny.

Plovoucí podlahy - ukázky vložených poptávek: Ústí nad Labem  Pardubice  Havířov  Zlín  Kladno  Most  Karviná  Frýdek-Místek