Laminátové a dřevěné plovoucí podlahy, porovnejte ZDARMA nabídky firem.
Služba je zdarma, k ničemu se nezavazujete. Na serveru je pro stavebnictví a interiér registrováno 1710 firem z 1058 obcí celé ČR. Bylo zadáno celkem 49878 poptávek. Vyplňte jednoduchý formulář a počkejte si na nabídky.

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plovoucí podlahy

  • Oslovíte kvalifikované firmy z Vašeho okolí
  • Vložení poptávky je velmi jednoduché
  • Vaše soukromí je respektováno, kontaktní údaje dostane nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku
  • Řešení je výhodné pro Vás i pro firmy (firmy v systému si konkurují a nabízí výhodnější slevy, přitom ale ušetří výdaje na neefektivní reklamu)
  • Využijete osvědčený systém kterým měsíčně projdou tisíce poptávek z různých stavebních oborů

Příklady vložených poptávek - Praha

Využijte formulář vpravo a oslovte firmy podobnou poptávkou. Služba je zdarma.

Dřevěná podlaha - 20 m2

Dobrý den. Poptávám u Vás dodání a pokládku nové dřevěné podlahy. Plocha je cca 20 m2. Nechceme parkety - podklad nové podlahy je právě parketová. Je to v jedné místnosti. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky březen 2008. Děkuji za nabídku.

Město: Praha


Plovoucí podlaha na 25m2 do panelového bytu

Dobrý den. Poptávám plovoucí podlahu na 25m2 do panelového bytu. Jedná se o pokoj v bytě střešní panelákové nástavby. Stávající podklad beton a lepený koberec (odstraním). Dále budu chtít vyrovnat podklad a položit izolaci. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je říjen - listopad 2007. Děkuji za nabídku.

Město: Praha


Plovoucí podlahy cca 50m2

Dobrý den, poptávám u Vás pokládku plovoucí laminátové podlahy cca 50m2, včetně stěrkovací hmoty. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve. Děkuji za nabídku.

Město: Praha


Broušení dřevěné podlahy + lakování cca 60m2

Dobrý den, poptávám u Vás broušení a lakování podlahy. Jedná se o dřevěný rodinny domek z 60.let, z té doby je i podlaha. Plocha činí asi 60m2.Tloušťka prken je 3cm. Potřebovali bychom zbrousit cca 2mm. Na polovině prostoru je nátěr, ale ten je pouze povrchový. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je do 14ti dnů! Děkuji za nabídku.

Město: Praha


Pokládka plovoucí podlahy 48m2

Dobrý den, poptávám u Vás kompletní dodání laminátové plovoucí podlahy včetně pokládky. Barva imitace buk. Místo montáže cihlový byt. Celková plocha: pokoje 15 + 13 + 20 m2. Podlaha bude navazovat přechodovými lištami na dlaždu (bez prahů). Popdloží: beton. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je duben 2008. Děkuji za nabídku.

Město: Praha


Předmět poptávky:
Příklad: Pokládka plovoucí laminátové podlahy 40 m2
Obor: Laminátové podlahy
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky:
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Dveře a podlahy

Dveře a podlahy pro byt a dům za výhodné ceny.