Laminátové a dřevěné plovoucí podlahy, porovnejte ZDARMA nabídky firem.
Služba je zdarma, k ničemu se nezavazujete. Na serveru je pro stavebnictví a interiér registrováno 1710 firem z 1058 obcí celé ČR. Bylo zadáno celkem 49878 poptávek. Vyplňte jednoduchý formulář a počkejte si na nabídky.

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plovoucí podlahy

  • Oslovíte kvalifikované firmy z Vašeho okolí
  • Vložení poptávky je velmi jednoduché
  • Vaše soukromí je respektováno, kontaktní údaje dostane nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku
  • Řešení je výhodné pro Vás i pro firmy (firmy v systému si konkurují a nabízí výhodnější slevy, přitom ale ušetří výdaje na neefektivní reklamu)
  • Využijete osvědčený systém kterým měsíčně projdou tisíce poptávek z různých stavebních oborů

Příklady vložených poptávek - Opava

Využijte formulář vpravo a oslovte firmy podobnou poptávkou. Služba je zdarma.

Plovoucí podlaha do obývacího pokoje - do 45 m2

Dobrý den, poptávám u Vás novou podlahu do obývacího pokoje v rodinném domku. Preferujeme práci v co nejkratším termínu. Stávající dřevěnou podlahu chceme nechat vytrhat a následně položit novou - zřejmě plovoucí podlahu. Plocha bude hrubým odhadem okolo 45 m2. Materiál dle ceny a nabídky. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky do konce října 2008. Děkuji za nabídku.

Město: Opava


Položení dřevěné plovoucí podlahy cca 60m2

Dobrý den, poptávám u Vás plovoucí podlahu. Barva: ořech, třešeň apod. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve. Děkuji za nabídku.

Město: Opava


Broušení dřevěné podlahy + lakování cca 60m2

Dobrý den, poptávám u Vás broušení a lakování podlahy. Jedná se o dřevěný rodinny domek z 60.let, z té doby je i podlaha. Plocha činí asi 60m2.Tloušťka prken je 3cm. Potřebovali bychom zbrousit cca 2mm. Na polovině prostoru je nátěr, ale ten je pouze povrchový. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je do 14ti dnů! Děkuji za nabídku.

Město: Opava


Plovoucí dřevěná podlaha na 45m2 do rodinného domu

Dobrý den. Poptávám plovoucí dřevěnou podlahu na 45m2 do RD.Chci podlahu včetně dřevěného jádra.Materiál: dub. Podlahe bude 3 vrstvá lakovaná se zámkovým systémem. Nyní je zde dřevěný rošt. Poptávám práci imateriál. Termín realizace zakázky je listopad 2007 - únor 2008. Děkuji za nabídku.

Město: Opava


Předmět poptávky:
Příklad: Pokládka plovoucí laminátové podlahy 40 m2
Obor: Laminátové podlahy
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky:
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Dveře a podlahy

Dveře a podlahy pro byt a dům za výhodné ceny.