Laminátové a dřevěné plovoucí podlahy, porovnejte ZDARMA nabídky firem.
Služba je zdarma, k ničemu se nezavazujete. Na serveru je pro stavebnictví a interiér registrováno 1710 firem z 1058 obcí celé ČR. Bylo zadáno celkem 49878 poptávek. Vyplňte jednoduchý formulář a počkejte si na nabídky.

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plovoucí podlahy

  • Oslovíte kvalifikované firmy z Vašeho okolí
  • Vložení poptávky je velmi jednoduché
  • Vaše soukromí je respektováno, kontaktní údaje dostane nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku
  • Řešení je výhodné pro Vás i pro firmy (firmy v systému si konkurují a nabízí výhodnější slevy, přitom ale ušetří výdaje na neefektivní reklamu)
  • Využijete osvědčený systém kterým měsíčně projdou tisíce poptávek z různých stavebních oborů

Příklady vložených poptávek - Liberec

Využijte formulář vpravo a oslovte firmy podobnou poptávkou. Služba je zdarma.

Rekonstrukce dřevěné podlahy cca 13 m2.

Dobrý den. Poptávám u Vás rekonstrukci dřevěné podlahy. Jedná se o celkovou plochu 13 m2 kde jsou nyní parkety. Ty chcem nechat vytrhat a místo nich dát klasickou dřevěnou podlahu z fošen - ne plovoucí podlaha - jedná se o starší dům, kam by se tyto materiály nehodili. Nejlépe borovice. Nutno provést izolaci proti vlhkosti u podkladu podlahy. Výška 25 mm - nebo dle nabídky a rady. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky říjen-listopad 2007. Děkuji za nabídku.

Město: Liberec, Kraj: Liberecký


Pokládka plovoucí podlahy cca 30m2

Dobrý den, poptávám u Vás pokládku plovoucí podlahy ve dvou pokojích. Jedná se o plochu cca 30m2. Podloží je beton. Zakázka je v panelovém domě. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je do konce září 2008. Děkuji za nabídku.

Město: Liberec, Kraj: Liberecký


Laminátové plovoucí podlahy na 50m2 do novostavby domu

Dobrý den. Poptávám laminátové plovoucí podlahy na 50m2 do novostavby domu. Materiál dle nabídky. Detaily upřesním osobně. Poptávám pouze materiál. Termín realizace zakázky je listopad - prosinec 2007. Děkuji za nabídku.

Město: Liberec, Kraj: Liberecký


Koberce, PVC, plovoucí podlahy cca 2000m2

Dobrý den. Formou subdodávky u Vás poptávám cenové nabídky na podlahové krytiny. Jedná se o nadstandartní vybavení 62 bytů. Jak PVC, tak koberce, ale i plovoucí podlahy. Přesné rozměry, dekory a materiály dle požadavků klientů. Dohromady by se mělo jednat o cca 2000 m2. Termín realiazace zakázky jaro 2007. Děkuji za nabídku.

Město: Liberec, Kraj: Liberecký


DODÁVKA A POLOŽENÍ KORKOVÉ PLOVOUCÍ PODLAHY

Dobrý den, poptávám u Vás cenovou nabídku na provedení korkové plovoucí podlahy 3 místn 7,5 m2 + 19,32 m2+2,7 m2 + 26 bm lišt. Termín co nejdříve. Děkuji za nabídky.

Město: Liberec, Kraj: Liberecký


Předmět poptávky:
Příklad: Pokládka plovoucí laminátové podlahy 40 m2
Obor: Laminátové podlahy
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky:
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Dveře a podlahy

Dveře a podlahy pro byt a dům za výhodné ceny.