Laminátové a dřevěné plovoucí podlahy, porovnejte ZDARMA nabídky firem.
Služba je zdarma, k ničemu se nezavazujete. Na serveru je pro stavebnictví a interiér registrováno 1710 firem z 1058 obcí celé ČR. Bylo zadáno celkem 49878 poptávek. Vyplňte jednoduchý formulář a počkejte si na nabídky.

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plovoucí podlahy

  • Oslovíte kvalifikované firmy z Vašeho okolí
  • Vložení poptávky je velmi jednoduché
  • Vaše soukromí je respektováno, kontaktní údaje dostane nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku
  • Řešení je výhodné pro Vás i pro firmy (firmy v systému si konkurují a nabízí výhodnější slevy, přitom ale ušetří výdaje na neefektivní reklamu)
  • Využijete osvědčený systém kterým měsíčně projdou tisíce poptávek z různých stavebních oborů

Příklady vložených poptávek - Kladno

Využijte formulář vpravo a oslovte firmy podobnou poptávkou. Služba je zdarma.

Dřevěná masivní podlaha - 60 m2

Dobrý den. Poptávám u Vás podlahové krytiny do pokjů v podkroví. Bude se jednat o dva pokoje 6 x 4,7 bm každý a podesta cca 2 x 2,5 bm. Vše v podkroví. Materiál masiv - borovice, prosím ukázku vaší práce-doporučení. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky co nejdříve. Děkuji za nabídku.

Město: Kladno


Pokládka - plovoucí podlaha cca 50 m2 v panelovém bytě 2+1

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu podlahy v bytě 2+1 v panelovém bytě 2+1. Stávající podlaha je lino. Plocha má cca 50 m2. Požadujem plovoucí podlahu (asi 250 za m2), dekor podle nabídky. Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je co nedjříve! Děkuji za nabídku.

Město: Kladno


Zhotovení nové dřevěnné podlahy v rodinném domu 25m2

Dobrý den, poptávám u Vás zhotovení nové dřevěné podlahy cca 25m2, světlé dřevo. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je léto 2007. Děkuji za nabídku.

Město: Kladno


Plovoucí laminátová podlaha cca 40m2

Dobrý den, poptávám u Vás cenovou kalkulaci. Koupě a položení plovoucí laminátové podlahy - obývací pokoj a chodba /cca 40m2/. Podloží: parkety + dlažba. Rozhoduje cena, kvalita samozřejmost. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je březen 2008. Děkuji mnohokrát za nabídku.

Město: Kladno


Dodávka a instalace plovoucí podlahy 26 m2

hledám firmu, která by provedla v panelovém bytě pokládku plovoucí podlahy cca 26 m2. Dekor podlahy např. mramor nebo něco ve světlém dekoru. Možná bude nutno strhnout stávající krytinu. Posoudíte na místě. Termín realizace zakázky jaro 2006. Děkuji.

Město: Kladno


Předmět poptávky:
Příklad: Pokládka plovoucí laminátové podlahy 40 m2
Obor: Laminátové podlahy
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky:
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Dveře a podlahy

Dveře a podlahy pro byt a dům za výhodné ceny.