Laminátové a dřevěné plovoucí podlahy, porovnejte ZDARMA nabídky firem.
Služba je zdarma, k ničemu se nezavazujete. Na serveru je pro stavebnictví a interiér registrováno 1710 firem z 1058 obcí celé ČR. Bylo zadáno celkem 49878 poptávek. Vyplňte jednoduchý formulář a počkejte si na nabídky.

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plovoucí podlahy

  • Oslovíte kvalifikované firmy z Vašeho okolí
  • Vložení poptávky je velmi jednoduché
  • Vaše soukromí je respektováno, kontaktní údaje dostane nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku
  • Řešení je výhodné pro Vás i pro firmy (firmy v systému si konkurují a nabízí výhodnější slevy, přitom ale ušetří výdaje na neefektivní reklamu)
  • Využijete osvědčený systém kterým měsíčně projdou tisíce poptávek z různých stavebních oborů

Příklady vložených poptávek - Karlovy Vary

Využijte formulář vpravo a oslovte firmy podobnou poptávkou. Služba je zdarma.

Plovoucí podlaha - 60 m2

Dobrý den, poptávám u Vás laminátovou plovoucí podlahu s pokládkou. Celková plocha je cca 2 x 30 m2. Je to ve dvou bytech cca 10 km od sebe. Podloží - parkety, lino-beton. Kompletní materiál i práce - včetně olištování. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je nejpozději do 15.12.2008. Děkuji za nabídku.

Město: Karlovy Vary


Srovnání podlahy-14m2 + položení plovoucí podlahy cca 18m2 + 32 schodů o 2 podestách o šíři 1 bm

Dobrý den, poptávám u Vás srovnání křivé betonové podlahy v kuchyni rodinného domu. Nerovnosti až 0,5 cm na 1 bm. Dále požaduji položit plovoucí podlahu v kuchyni 14m2, položení plovoucí podlahy na beton v předsíni 4m2, plovoucí podlaha na terasovém schodišti 2x16 schodů a 2 podesty o šíři 1 bm. Plovoucí podlaha ještě není vybrána, výběr dle nabídky. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázk je co nejdříve! Děkuji za nabídku.

Město: Karlovy Vary


Plovoucí podlahy cca 200m2

Dobrý den, poptávám u Vás nabídku na laminátovou plovoucí podlahu na podlahové topení v RD s plochou cca. 200m2. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je srpen 2009. Děkuji za nabídku.

Město: Karlovy Vary


Položení plovoucí podlahy na klíč cca 40 m2

máme zájem o dodání a pložení laminátové plovoucí podlahy cca 40 m2. Jedná se o 3 místnosti přičemž 2/3 bude dekor ořech a poslední místnost bude světlejší dekor. Firma provede i vyrovnávací vrstvu bude li nutno. Termín realizace zakázky co nejdříve. Děkujeme.

Město: Karlovy Vary


Předmět poptávky:
Příklad: Pokládka plovoucí laminátové podlahy 40 m2
Obor: Laminátové podlahy
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky:
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Dveře a podlahy

Dveře a podlahy pro byt a dům za výhodné ceny.