Laminátové a dřevěné plovoucí podlahy, porovnejte ZDARMA nabídky firem.
Služba je zdarma, k ničemu se nezavazujete. Na serveru je pro stavebnictví a interiér registrováno 1710 firem z 1058 obcí celé ČR. Bylo zadáno celkem 49878 poptávek. Vyplňte jednoduchý formulář a počkejte si na nabídky.

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plovoucí podlahy

  • Oslovíte kvalifikované firmy z Vašeho okolí
  • Vložení poptávky je velmi jednoduché
  • Vaše soukromí je respektováno, kontaktní údaje dostane nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku
  • Řešení je výhodné pro Vás i pro firmy (firmy v systému si konkurují a nabízí výhodnější slevy, přitom ale ušetří výdaje na neefektivní reklamu)
  • Využijete osvědčený systém kterým měsíčně projdou tisíce poptávek z různých stavebních oborů

Příklady vložených poptávek - Frýdek-Místek

Využijte formulář vpravo a oslovte firmy podobnou poptávkou. Služba je zdarma.

Plovoucí podlaha 30m2 do rodinného domu

Dobrý den, poptávám u Vás pokládku plovoucí podlahy do místnosti v 1.patře rodinného domu. Plocha místnosti je cca 30 m2. Pokládka bude na prkennou podlahu. Desing materiálu dle nabídky. Mezi starou a novou podlahu přijde zvukotěsná izolace (chci maximálně omezit zvuk z podlahy). Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve, do 20.12.2007, velmi spěchá!!!! Děkuji za nabídky.

Město: Frýdek-Místek


Dodávka a pokládka laminátové plovoucí podlahy 70 m2

Dorbý den. Poptávám u Vás dodávku a pokládku plovoucí podlahy. Jednylo by se o pásovou podlahu tř. 32, tl. 8 mm dle nabídky a výběru. Na betonový potěr s podložkou Miralon 3 mm, cca 70 m2 podlahové plochy. 5 místností a chodba. Barva dle nabídky - 3 dekory. Včetně dřevěných lišt db/bk, cca 80 bm. Poptávám práci a materiál. Termín realizace od 1. do 15.9.2007. Děkuji za nabídku.

Město: Frýdek-Místek


Renovace - obroušení, olejování a leštění - dřevěné podklahy 100 m2

Dobrý den. Poptávám u Vás renovaci parket. Bude se jednat o obroušení, olejování a leštění dřevěné podlahy. Josu to třívrtsvé parketové díly. Celková plocha bude okolo 100 m2. 7 místností zastavěných nábytkem. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky co nejdříve. Děkuji za nabídku.

Město: Frýdek-Místek


položení plovoucí podlahy PARADOR 1030 olše cca 30 m2

Dobrý den. Poptávám u Vás cenovou nabídku na položení plovoucí podlahy v novostavbě cca 30 m2, popřípadě také dodávku materiálu - dle cenové nabídky. Termín realizace zakázky Děkuji za nabídku

Město: Frýdek-Místek


Dodávka a montáž plovoucí podlahy cca 50m2

Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž plovoucí podlahy 50m2. Dub masiv 15mm. Podloží: rovný beton. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve. Děkuji za nabídku.

Město: Frýdek-Místek


Předmět poptávky:
Příklad: Pokládka plovoucí laminátové podlahy 40 m2
Obor: Laminátové podlahy
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky:
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Dveře a podlahy

Dveře a podlahy pro byt a dům za výhodné ceny.