Dřevěné podlahy, porovnejte ZDARMA nabídky firem.
Služba je zdarma, k ničemu se nezavazujete. Na serveru je pro stavebnictví a interiér registrováno 1710 firem z 1058 obcí celé ČR. Bylo zadáno celkem 49878 poptávek. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a počkat na nabídky.

Vložit zdarma poptávku v oboru: Dřevěné podlahy

  • Oslovíte kvalifikované firmy z Vašeho okolí
  • Vložení poptávky je velmi jednoduché
  • Vaše soukromí je respektováno, kontaktní údaje dostane nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku
  • Řešení je výhodné pro Vás i pro firmy (firmy v systému si konkurují a nabízí výhodnější slevy, přitom ale ušetří výdaje na neefektivní reklamu)
  • Využijete osvědčený systém kterým měsíčně projdou tisíce poptávek z různých stavebních oborů

Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy jsou velmi oblíbené pro nenapodobitelnou atmosféru kterou dřevo místnosti dodává. Důležitou funkcí je i schopnost dřeva pohlcovat nebo naopak vydávat vzdušnou vlhkost a tak přispívat k mikroklimatu místnosti. Tradiční palubkové dřevěné podlahy z masivního dřeva bývají dnes často nahrazovány plovoucími dřevěnými podlahami, obvykle ve dvojvrstevném nebo třívrstevném provedení.

Masivní dřevěné podlahy

Masivní dřevěné podlahy se zhotovují z prken o tloušce 19 až 42 mm. Oblíbeným materiálem je zejména borovice, jejíž dřevo je barevně zajímavé a vůči oděru odolnější než smrk. Velmi odolné jsou pak masivní dubové podlahy, v posledních letech roste i obliba exotických materiálů jako je jatoba, merbau či americká třešeň.

U masivních dřevěných podlah platí dvojnásob že jejich pokládku byste měli svěřit specializované firmě s bohatými a prokazatelnými zkušenostmi.

Plovoucí dřevěné podlahy

Plovoucí dřevěné podlahy spojují výhody dřeva jako přírodního materiálu se snadnou montáží, jako je tomu v případě laminátových podlah. Navíc díky lepení dřevěných vrstev je podstatně omezena možnost budoucího vyboulení podlahy díky vzniklému pnutí.

Jak název napovídá třívrstvé dřevěné podlahy jsou zhotoveny lepením tří vrstev dřeva, přičemž prostřední vrstva je orientovaná příčně. Toto řešení lépe zabraňuje vzniku pnutí a deformaci podlahy než je tomu u dvouvrstevných plovoucích dřevěných podlah.

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka a montáž dřevěné podlahy
Obor: Laminátové podlahy
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky:
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Dveře a podlahy

Dveře a podlahy pro byt a dům za výhodné ceny.

Plovoucí podlahy - ukázky vložených poptávek: Ústí nad Labem  Pardubice  Havířov  Zlín  Kladno  Most  Karviná  Frýdek-Místek