Laminátové a dřevěné plovoucí podlahy, porovnejte ZDARMA nabídky firem.
Služba je zdarma, k ničemu se nezavazujete. Na serveru je pro stavebnictví a interiér registrováno 1710 firem z 1058 obcí celé ČR. Bylo zadáno celkem 49878 poptávek. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a počkat na nabídky.

Hrubé podlahy do rodinných domů

Betonové podlahy se řadí mezi nejpoužívanější podlahy v rodinných a bytových domech. Využití najdou i ve výrobních a průmyslových halách, velkoprodejnách, skladech i chodbách budov.

Jaká je výhoda oproti anhydritovým podlahám?

Betonové podlahy jsou až o 30% levnější než podlahy anhydritové . Betonové podlahy lze pokládat do spádu např. k odtokovým rourám. Lze realizovat i balkony, garáže, vlhké prostory, což v případě anhydritu není možné, nebo jsou zde určitá omezení. Pomocí přísad lze betonovou směs upravit tak, aby byla naprosto vhodná i pro podlahové topení.

Jak vybrat firmu

Několik tipů pro výběr firmy…. Nechte si ukázat reference, poptejte se u lidí, které firma již navštívila a realizovala, dbejte na smluvní podobu spolupráce, nejčastěji smlouva o dílo.

Jak probíhá realizace betonové podlahy?

  1. Beton je umíchán v čerpadle zpravidla mimo stavbu.
  2. Beton je čerpadlem dopraven na místo pokládky.
  3. Beton je rozmístěn a zarovnán do potřebné tloušťky, spádu apod.
  4. Podlaha je strojně hlazená, utažená s rovinností 2mm na 2m.
  5. Rodinný dům je hotov za jeden den!
Předmět poptávky:
Příklad: Pokládka plovoucí laminátové podlahy 40m2
Obor: Laminátové podlahy
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky:
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Dveře a podlahy

Dveře a podlahy pro byt a dům za výhodné ceny.

Plovoucí podlahy - ukázky vložených poptávek: Praha  Brno  Ostrava  Plzeň  Olomouc  Liberec  Hradec Králové  České Budějovice  Poptávky na lité betonové podlahy.